ru  |  ua
Лого
Головна Контакти Карта сайту
Форум
Продукти
Презентації
Новини
Про нас
Контакты

Продукти

ПК Мебиус-XBRL
ПК Мебиус-STAT


Основною перевагою продуктів «Мебіус» є гнучкі універсальні механізми, на яких реалізується все, в тому числі і банківські додатки, що піддаються найбільш частим змінам - банківські операції, звіти, сеанси обміну даними. Ці додатки вимагають високої швидкості розробки, а також максимально оперативного внесення змін в їх логіку. Більшість з цих базових механізмів відкриті для банку. Це дозволяє, з одного боку, розробнику оперативно реагувати на мінливі вимоги ринку банківських продуктів і нормативних актів, а з іншого - дозволяє банку при необхідності швидко налаштовувати або розробляти власні додатки в рамках єдиної системи.

Усі додатки системи реалізовані на уніфікованих програмних засобах і можуть експлуатуватися з будь-якою АБС банку.

 

Головні особливості системи


3-рівнева архитектура

 

Сервер БД <-> Сервер додатків <-> Робоче місце клієнта

Трафік між клієнтом і сервером упакований і зашифрований, що забезпечує високий рівень безпеки і прискорює передачу по мережі за рахунок передачі невеликих обсягів даних.

Наявне програмно рішення :

 • покращує продуктивність системи за рахунок зменшення навантаження на сервер бази даних і розподілу його між кількома серверами додатків
 • надає віддалені робочі станції без додаткових програмних засобів і термінальних серверів
 • забезпечує масштабованість системи - можливість додавання нових робочих потужностей прикладних серверів зі збільшенням кількості робочих місць або під час пікових навантаженьзабезпечує підвищений рівень захисту інформації (клієнтський простір не має прямого доступу до бази даних
 • спрощує установку, настройку і адміністрування робочих станцій

Гнучкі налаштування, високий рівень параметризації, вбудована мова програмування Tcl, використання банківських операцій

 

Ці функції програмного забезпечення дозволяють:
 • розробнику в короткі терміни розширювати та змінювати функціонал системи
 • банку самостійно вирішувати певне коло питань розширення функціоналу без участі розробника
Вбудований генератор друкованих форм FastReport, адаптовані шаблони пакетів MS Office і OpenOffice

Можливість створення довільної кількості друкованих таблиць для будь-якого прикладного завдання або звіту;
Незалежність выд розробника при додаванні нових шаблонів друку.


 

Інструменти розробки

 1. Сервер бази даних - СУБД Oracle версії 11 та вище або СУБД Postgres.
 2. Сервер додатків - це середовище розробки Visual C++. Власна розробка на базі технології CORBA - консольний додаток win32. Реалізує прикладну логіку, отримує доступ до даних, обробляє об'єктні запити від користувачів, виконує алгоритми операцій, звітів. Інтерфейс Oracle OCI використовується для доступу до бази даних. Може працювати багато серверів додатків.
 3. Клієнтське робоче місце - середовище розробки Borland C++. Тонкий додаток win32.
 4. Брокер об'єктних запитів (ORB) використовується як ESB.
 5. Вбудована мова розробки - Tcl, розширений власними функціями роботи з об'єктами. Має інтегрований налагоджувач.
 6. Вбудований генератор форм для друку FastReport, адаптовані Excel-шаблони пакетів MS Office і OpenOffice.
 7. Редактор візуальних форм MebiusIDE.exe - власна розробка на Borland C++.

Розроблена технологія тестування продуктивності (load testing), яка максимально наближена до реальної роботи банку, що дозволяє після завантаження даних вибрати оптимальну конфігурацію технічних засобів. Всі оновлення програмного забезпечення проходять процедуру функціонального тестування.

 

Супровід

 

Особливості впровадження, системи автоматизованого функціонального тестування дозволяють забезпечити якісне обслуговування системи.

З точки зору обслуговування в банку архітектура програмного забезпечення має наступний вид:

 • Програмні модулі клієнта та серверу (dll,exe,bpl - файли), які є ядром системи. Реалізують середовище користувача та внутрішню логіку бізнес-об'єктів. Закритий для користувачів і адміністратора в банку. Оновлюється розробником в рамках системного обслуговування (установка оновлень програмного забезпечення - патчів).
 • Алгоритми на мові, Tcl вбудовані в систему. Використовуються для розробки банківських операцій, звітів, сесій обміну даними, алгоритмів розрахунку і т.д. Відкриті для адміністратора в банку. Оперативне оновлення, не прив'язане до установки патчів на програмне забезпечення. Реалізується як сесійний прийом - не вимагає зупинки роботи системи і не заважає роботі інших користувачів. Є можливість створювати власні алгоритми в банку без участі розробника.
 • Візуальні форми, що дозволяють зручно переглядати вхідні і вихідні параметри задач, що описуються алгоритмами (банківські операції і звіти). Оперативне оновлення. Відкрите для адміністратора банку за допомогою програми MebiusIDE.exe.
 • Форми друку, які дозволяють отримати тверду копію в потрібному вигляді. Реалізовані у вигляді шаблонів, настроюється в генераторі друкованих форм FastReport, або Excel пакетах MS Office і OpenOffice. Оперативне оновлення. Відкриті для адміністратора в банку. Є можливість створювати власні шаблони без залучення розробника.
 
Web-Avangard